El. pašto konferencijų kūrimas, naikinimas ir administratorių keitimas

2015-03-27 17:41 (2021-02-01 12:34)

Kūrimas

El. pašto konferencijos kuriamos pateikus patvirtintos formos prašymą Informacinių technologijų taikymo centro direktoriaus vardu. Prašymo teikėjo – švietimo/ugdymo įstaigos vadovo  pasirašytą prašymą pristatykite į Informacinių technologijų taikymo centrą, Saulėtekio al. 9, 210 kab. arba el. paštu litnet-mokykloms@tinklas.vu.lt.

Gavus prašymą ir su el. pašto konferencijos administratoriumi suderinus el. pašto konferencijos adresą, konferencija sukuriama per 3 darbo dienas ir apie tai administratorius informuojamas el. paštu.

Kuriant konferenciją, administratoriaus el. pašto adresas yra automatiškai įtraukiamas į el. pašto konferencijos dalyvių sąrašą. Administratorius gali pašalinti savo el. pašto adresą iš dalyvių sąrašo.

Jei prašyme nurodytas naudojimo terminas, tai praėjus šiam terminui, el. pašto konferencijos naikinamos be atskiro įspėjimo.

Administratoriaus keitimas

Pasikeitus el. pašto konferencijos administratoriui, užpildykite patvirtintos formos prašymą Informacinių technologijų taikymo centro direktoriaus vardu. Prašymo teikėjo – švietimo/ugdymo įstaigos vadovo  pasirašytą prašymą pristatykite į Informacinių technologijų taikymo centrą, Saulėtekio al. 9, 210 kab. arba el. paštu litnet-mokykloms@tinklas.vu.lt.

Gavus paraišką dėl el. pašto konferencijos administratoriaus keitimo, el. pašto konferencijų sistemos administratorius per 3 darbo dienas pakeičia el. pašto konferencijos administratorių bei jo slaptažodį. Pakeistas slaptažodis naujam el. pašto konferencijos administratoriui išsiunčiamas automatiškai el. paštu.

Naikinimas

Jei neterminuota el. pašto konferencija yra nenaudojama ir turi būti panaikinta, užpildykite patvirtintos formos prašymą Informacinių technologijų taikymo centro direktoriaus vardu. Prašymo teikėjo – švietimo/ugdymo įstaigos vadovo  pasirašytą prašymą pristatykite į Informacinių technologijų taikymo centrą, Saulėtekio al. 9, 210 kab. arba el. paštu litnet-mokykloms@tinklas.vu.lt.